Categorieën
Pagina's
Er zijn geen producten in de winkelwagen.
Menu

Aster divaricatus

Sneeuwsteraster, Bosaster, Aster | Wit | Augustus - Oktober | ± 55 cm | Zon, Halfschaduw, Schaduw | Droog, Normaal | Pot 9 cm

€ 3,10
De prijs per plant hangt af van het aantal planten. Klik op het kopje Staffelprijzen iets verder naar onderen.

Informatie verzendkosten

Alle prijzen zijn incl. BTW en per stuk

Aantal:
Bestellen

Aster divaricatus - Sneeuwsteraster

Botanische naam  : Aster divaricatus
Nederlandse naam : Sneeuwsteraster, Bosaster, Aster

Kleur            : Wit
Bloeiperiode     : Augustus - Oktober
Hoogte volgroeid : ± 55 cm
Lichtbehoefte    : Zon, Halfschaduw, Schaduw
Vochtbehoefte    : Droog, Normaal
Winterhardheid   : Tot -35°C  (Zone 4)
Afstand / Aantal : ± 40 cm / ± 6 per m²
Bijzonderheden   :

Potmaat          : Vierkant 9 cm, inhoud 0,5 liter
Levertijd        : 3 - 6 werkdagen
Opmerkingen      :

Algemene informatie over Sneeuwsteraster, Bosaster (Aster):
Sneeuwsterasters zijn enorm sterke vaste planten en doen het op vrijwel elke plek in de tuin. Ze bloeien in de nazomer en trekken veel insecten. Goed toe te passen in een natuurlijke beplanting die zichzelf in stand moet houden. Goede partners in dat geval zijn bijv. Smeerwortel (Symphytum), Eikvaren (Polypodium), Herfstanemoon (Anemone) en Lampionplant (Physalis). Sneeuwsteraster kan zich onder ideale omstandigheden flink uitbreiden, en is daardoor ook toe te passen als bodembedekker. Indien nodig, de Sneeuwsteraster om de 3 jaar even opnemen en de buitenste delen herplanten.

Sneeuwsteraster - Aster divaricatus

Aantal

Prijs per stuk (incl. btw)

1 of meer

€ 3,10

4 of meer

€ 2,68

8 of meer

€ 2,53

12 of meer

€ 2,46

20 of meer

€ 2,39

Laatst bekeken producten

© KwaliteitsPlanten.nl | Verrassend assortiment tuinplanten. Duizenden soorten vaste planten rechtstreeks van de kwekerij!