Categorieën
Pagina's
Er zijn geen producten in de winkelwagen.
Menu
Welkom , login of registreer

Header
Aster amellus 'Rudolf Goethe' | Aster
Aster amellus 'Rudolf Goethe'
Bergaster, Aster | Lavendelblauw | Augustus - Oktober | ¬Ī 60 cm | Zon | Droog, Normaal | Pot 9 cm
‚ā¨¬†2,90
De prijs per product hangt af van het aantal producten. Klik op 'Staffelprijzen' iets verder naar onderen.

Informatie verzendkosten

Alle prijzen zijn incl. BTW en per stuk
Aantal:
Bestellen

Op verlanglijst

Aster amellus 'Rudolf Goethe' - Bergaster

Botanische naam  : Aster amellus 'Rudolf Goethe'
Nederlandse naam : Bergaster, Aster

Kleur            : Lavendelblauw
Bloeiperiode     : Augustus - Oktober
Hoogte volgroeid¬†: ¬Ī 60 cm¬†
Lichtbehoefte    : Zon
Vochtbehoefte    : Droog, Normaal
Winterhardheid¬†¬†¬†: Tot -29¬įC ¬†(USDA Zone 5)¬†
Afstand / Aantal¬†: ¬Ī 35 cm / ¬Ī 8 per m¬≤¬†
Bijzonderheden   : Insectvriendelijk

Potmaat          : Vierkant 9 cm, inhoud 0,5 liter
Levertijd        : 3 - 8 werkdagen
Opmerkingen      : -

Algemene informatie over Bergaster, Aster (Aster):
Bergasters zijn een groep Asters die graag op wat droge grond staan die goed doorlatend is. Bergasters bloeien met prachtige bloemen in de nazomer. Na de bloei afknippen om een mooie pol te houden. Om de 3 jaar de Bergaster even opnemen en de buitenste delen herplanten. Leuke buurplanten zijn bijv. Rotsanjer (Dianthus), Zwaardlelie (Iris) en Ganzerik (Potentilla).

Bergaster - Aster amellus 'Rudolf Goethe'

© KwaliteitsPlanten.nl | Verrassend assortiment tuinplanten. Duizenden soorten vaste planten rechtstreeks van de kwekerij!