Categorieën
Pagina's
Er zijn geen producten in de winkelwagen.
Menu
Welkom , login of registreer

Header
Aster amellus 'Brilliant' | Aster Aster amellus 'Brilliant' | Aster Aster amellus 'Brilliant' | Aster Aster amellus 'Brilliant' | Aster
Aster amellus 'Brilliant'
Bergaster, Aster | Heldervioletroze | Augustus - Oktober | ¬Ī 60 cm | Zon | Droog, Normaal | Pot 9 cm
‚ā¨¬†4,05
De prijs per product hangt af van het aantal producten. Klik op 'Staffelprijzen' iets verder naar onderen.

Informatie verzendkosten

Alle prijzen zijn incl. BTW en per stuk
Aantal:
Bestellen

Op verlanglijst

Aster amellus 'Brilliant' - Bergaster

Botanische naam  : Aster amellus 'Brilliant'
Nederlandse naam : Bergaster, Aster

Kleur            : Heldervioletroze
Bloeiperiode     : Augustus - Oktober
Hoogte volgroeid¬†: ¬Ī 60 cm¬†
Lichtbehoefte    : Zon
Vochtbehoefte    : Droog, Normaal
Winterhardheid¬†¬†¬†: Tot -29¬įC ¬†(USDA Zone 5)¬†
Afstand / Aantal¬†: ¬Ī 35 cm / ¬Ī 8 per m¬≤¬†
Bijzonderheden   : Insectvriendelijk

Potmaat          : Vierkant 9 cm, inhoud 0,5 liter
Levertijd        : 3 - 8 werkdagen
Opmerkingen      : -

Algemene informatie over Bergaster, Aster (Aster):
Bergasters zijn een groep Asters die graag op wat droge grond staan die goed doorlatend is. Bergasters bloeien met prachtige bloemen in de nazomer. Na de bloei afknippen om een mooie pol te houden. Om de 3 jaar de Bergaster even opnemen en de buitenste delen herplanten. Leuke buurplanten zijn bijv. Rotsanjer (Dianthus), Zwaardlelie (Iris) en Ganzerik (Potentilla).

Bergaster - Aster amellus 'Brilliant'

© KwaliteitsPlanten.nl | Verrassend assortiment tuinplanten. Duizenden soorten vaste planten rechtstreeks van de kwekerij!

Omdat alle tuinwerkzaamheden op een lager pitje staan, hebben wij ons verzendschema aangepast. Voorlopig verzenden wij de bestellingen1 keer per week.
Allium - Sierui
Alle bestellingen die uiterlijk op woensdag besteld en betaald zijn, worden de dinsdag erop verzonden.

Zodra uw planten zijn verzonden, ontvangt u een e-mail van ons.

Heeft u vragen over de levertijd, neemt u dan gerust contact met ons op via de e-mail of telefonisch: 0545 725000.